Preskoči na glavni sadržaj

kolacic pokloncic :)

ovo ne ide u recepte iz jednostavnog razloga – rijec je o jednoj od milijardu inacica griz kolaca … svaki put skemijam na drukciji nacin.
cisto za info :) ovaj je zmuckan iz 100 g mljevenih badema, 2 dl krupice od pira, 4 zlice smedjeg secera, 4 zlice brasna od pira, 1/2 zlicice sode bikarbone, 2 dl sojinog mlijeka (nezasladjenog) i 0,5 dl maslinovog ulja. eh, i 2 naribane kruske nakapane viljamovkom – svidjelo mi se, hik :)
po vrhu sam slozila bademe i pekla u malom kalupu (promjer 20 cm) 30-40 min na 160°C …

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.