Kolač je odličan . Ranije sam spremala sličan, ali moram priznati da je ovaj bolji.Sprema se za 5 minuta, a tako je sočan i ukusan.Ko nije, neka obavezno proba.Hvala, Cipelice!
Kolač je odličan . Ranije sam spremala sličan, ali moram priznati da je ovaj bolji.Sprema se za 5 minuta, a tako je sočan i ukusan.Ko nije, neka obavezno proba.Hvala, Cipelice!
:(Još nema komentara