Preskoči na glavni sadržaj

kakav lipanj! :o

ufff … toliko sam se veselila proljecu i slasnim vocnim kolacima … a evo kako danas izgleda moja visnja – ni blizu crvenim, slasnim plodovima u kakvima smo znali uzivati vec u svibnju. dodatak (10 dana poslije): ipak! :D

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.