ufff … toliko sam se veselila proljecu i slasnim vocnim kolacima … a evo kako danas izgleda moja visnja – ni blizu crvenim, slasnim plodovima u kakvima smo znali uzivati vec u svibnju. dodatak (10 dana poslije): ipak! :D
ufff … toliko sam se veselila proljecu i slasnim vocnim kolacima … a evo kako danas izgleda moja visnja – ni blizu crvenim, slasnim plodovima u kakvima smo znali uzivati vec u svibnju. dodatak (10 dana poslije): ipak! :D
:(Još nema komentara