Preskoči na glavni sadržaj

Jadna Maslina ..

Prošlo ljeto samo što se nije osušila za vrijeme našeg boravka u Hrvatskoj.Švogorica i ako Dalmatinka nije uspjevala zalivati koliko je bilo vruče u Švedskoj i to još na našom zatvorenom balkonu.mislim se ko če nam ove gosdine zalivati .Suprug je dovio za svoj rođendanu u rujnu 2005 g.

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.