Slatko od datulja :))) Dragi kupio prije par dana u jednoj od arapskih trgovina. Tako je slatkoooo, a tako doooobroooo :))) Izvadjene su kospice i umjesto njih umetnuti bademi :)))) Preeesavrseno…
Slatko od datulja :))) Dragi kupio prije par dana u jednoj od arapskih trgovina. Tako je slatkoooo, a tako doooobroooo :))) Izvadjene su kospice i umjesto njih umetnuti bademi :)))) Preeesavrseno…
:(Još nema komentara