Preskoči na glavni sadržaj

Hm… Sto je ovo???

Slatko od datulja :))) Dragi kupio prije par dana u jednoj od arapskih trgovina. Tako je slatkoooo, a tako doooobroooo :))) Izvadjene su kospice i umjesto njih umetnuti bademi :)))) Preeesavrseno…

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.