Još jednom hvala na receptu.Onaj koji ja imam mi je uvijek bio puno gušći pa mi se i nije baš sviđao.Ja sam radila sa 20 dkg bijelog i 10 dkg smeđeg šećera,umjesto čokolade za kuhanje,mliječnu a u bijeli dio pržene mlj.lješnjake.Savršeno,jedva čekam sutra da namažem palačinke:-))
:(Još nema komentara