Preskoči na glavni sadržaj

delicije kod Jule (pt.1) ... dio! :)

dio sam napisala ovdje ... evo jos malo. :) oveci copor nase ekspedicije posjetio je Jule (Pavlosku) u kampu na obali prespanskog jezera. eeee, sto nas je tamo sve docekalo!!! :) uz dobru volju domacice i domacina, gustali smo u prefinoj papici … ovo su tek detalji s bogate trpeze. na ovoj fotki: suhe paprike s mesnim nadjevom (donijela ih je cvet71) i pitulice s cesnjakom (mislim da je ovaj recept slican tome). fantazija! :)

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.