.....žao mi je, ali zbog svoje tvrdoglavice marmeladu sam zamijenila linoladom, a voćnu i vinsku kremu, kremom na bazi pudinga…Sad šalota miruje u frižideru, a ujutro kako bude….lipo me strah kako ću ja to okrenuti????
.....žao mi je, ali zbog svoje tvrdoglavice marmeladu sam zamijenila linoladom, a voćnu i vinsku kremu, kremom na bazi pudinga…Sad šalota miruje u frižideru, a ujutro kako bude….lipo me strah kako ću ja to okrenuti????
:(Još nema komentara