Preskoči na glavni sadržaj

Charlotta by tanjalove

.....žao mi je, ali zbog svoje tvrdoglavice marmeladu sam zamijenila linoladom, a voćnu i vinsku kremu, kremom na bazi pudinga…Sad šalota miruje u frižideru, a ujutro kako bude….lipo me strah kako ću ja to okrenuti????

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.