na nacin BrankeI pojeli smo sav zitki pekmez od jabuka (ono malo sto ga je bilo) pa sam bila prisiljena raditi novu rundu … ovaj put ga imam cak 2 dl! :D nadam se da ce mi uspjeti napraviti kolac. :D btw, fotka je od prekjucer – tad je cak bilo i malo sunca :D
:(Još nema komentara