klasika sa 1kg kora, 1kg oraha i 1kg šećera, maslacem i uljem, te limunom i malo kestenova meda u zaljevu… po Neninoj (čitaj: Jaglac) rođendanskoj želji :o)
haj, dobra je, ali jedva čekam da smognem vremena i napravim Valerijinu baklavu ..... stalno mislim na nju :-)
bosanska baklava
Tagovi
Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.
:(Još nema komentara