A ljudi moji, da ste je vidili kako samo leti u frižider. Toliko se tila rashladiti da ja poletila sa pladnja drito na dno frižidera. A evo što je trebalo biti: Krema od bresaka u prhkom tijestu ukrašena naribanom bilom čokoladom i kockicama čokolade. Sad ćemo lipo svak svoju žlicu i udri po pladnju :D
:(Još nema komentara