Toplo preporucujem ovu predivnu tortu u kombinaciji nekoliko ukusa koji taman prelepo idu jedan sa drugim❤️
Ova moja je Lesnik kombinacija i ne bih je menjala ni za sta .......Mada nije iskljuceno da je napravim i sa orasima i to ...my way?imam neke planove .....................
Boby draga❤️ sta reci nego jedno ogromno hvala .
:(Još nema komentara