Sve u gram merila i pravila ih sa Milkom noisette. Oduševljena sam ukusom. I više nego oduševljena. ❤️ Toliko da sam bila nestrpljiva da sam ih morala slikati odmah - pod sijalicom (oči mi ispadoše?).
Pošto mi se nije dalo čekati da se stegne smesa u frižideru, ubacila sam je u zamrzivač, za pola sata izvadila i pravila kuglice.
Pola kuglica sam uvaljala u rendanu belu čokoladu - tebi, Dijo u čast ❤️ , a drugu polovinu u rendanu Milku. Za ove "cvetiće" na vrhu, otopila sam 50 g Milke noisette, pomešala sa punom kašikom milerama i odmah nanosila špricem.
Ma, ovo je tako lako napraviti a preukusno. S obzirom da su fino kremasto meke, pre bih rekla da su ovo truffels tj. kesten tartufi nego kuglice. Odličan recept. ❤️
:(Još nema komentara