Što da kažem o ovom kolaču?Nakon niza hvalospjeva i mojeg odugovlačenja(začudo, tako je lako ga napraviti)..možda moji dojmovi ostanu zaglušeni.To ne znači da kolač nije dobar, jer nema loše i dobre hrane…(početak nekog citata).mojoj susjedi se svidio…...recept
:(Još nema komentara