Preskoči na glavni sadržaj

Ruski medovik-BADRUBULDURA:)

Što da kažem o ovom kolaču?Nakon niza hvalospjeva i mojeg odugovlačenja(začudo, tako je lako ga napraviti)..možda moji dojmovi ostanu zaglušeni.To ne znači da kolač nije dobar, jer nema loše i dobre hrane…(početak nekog citata).mojoj susjedi se svidio…...recept

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.