ovakoca… receptac :)! koristila sam čaj od listića mente + malkice arome mente… i pošto sam još davnih dana ovdje otkrila tapioku i ostala paralizirana :) ... i skontala da NE volim ove kuglice, ali da jakooo volim tu fantastično kremastu najkremastiju kremicu kada ih zdruckam (štapnim ili u blenderu), to sam učinila i ovdje :)
nikako ne probavati sa škrobom tapioke dobiti istu stvar jer je on u ovakvim desertima nekako sluzav kada se ohladi krema, dok su perlice ful kremaste, pogotovo ovako :)
sa čajem (jasmin) i tapiokom sam radila svoje kombinacije također, i ljube moja me podsjetila da ta moja verzija strpljivo čeka da je objavim!!! idem tražiti šalabahteriće u kuhinju, tko zna gdje sam je zapisala hehe :)) a vi dotle uživajte u ovom desertiću! :) tnx omnia :) :*
...i još nešto! obožavam svoj fotić ovih dana hehehe :)) na opciji kulinarstvo lovi fantastične žive boje i fotke su bez prerade prebačene ovdje. mogla bih slikavat jagodice i bobice danima.
Lovely Lady T. by omnia
Tagovi
Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.
:(Još nema komentara