dugo ,dugo sam tražila ovaj recept..čak i pitala naših gos. nisam dobila odgovor,napokon imam recept podijeliću ga sa vama i idem ga raditi
ako vam se svida probaj te!
dugo ,dugo sam tražila ovaj recept..čak i pitala naših gos. nisam dobila odgovor,napokon imam recept podijeliću ga sa vama i idem ga raditi
ako vam se svida probaj te!
Sastojci
Priprema
Napraviti tijesto kao za svaku običnu pitu.
Razvući vrlo tanko, Tijesto utisnuti u dublju šerpu, a krajeve pustiti da vise sa strane.Makarone skuhati, ocijediti, i ohladiti.Jedan dio makarona istresti u šerpu, obilno zasuti orasima i bademima, jaja umutiti sa šećerom i sokom limuna, cimetom i pola preliti po nadjevu.Ponoviti postupak, preklopiti
ostatkom tijesta ,namazati maslacem i peći 30 min. na 200c.Kada je pečeno dobro zasuti prah šećerom i vanilijom.Kada se ohladi rezati je kao tortu.
Ako vam se svida toplo preporučam!..
Posluživanje
evo link,za još jedan lijepi recept ove fine torte s makarulima-makaronima
Ja sam s Pelješca ali nikako nisam stigla nabavit recept 😛
Ova torta je poznata u unutrašnjosti Pelješca i u Stonu, zovu je još i Stonska.
Hvala ti,bas mi je drago sto si se javila i napisala svoj postupak izrade,i svoje utiske,ja sam gotovo zaboravila na ovaj kolac-tortu,a vrijeme je da opet napravim jer je bila fantasticno socna i neobicna,posebno za nas u mostaru,rijetko ko je cuo za ovo...prijateljica mi je rekla da se radi na peljescu i da je to njihov stari rec.....pozzz...
Super je, obožavam je i dugo sam tražila recept! Ja sam je pravila ali previše je tekućine za tijesto, ja sam stavila malo mlijeka, malo vode, 1 jaje, dodavala sam brašno po potrebi i super je ispalo, čak sam jedan dio tijesta bacila jer je bilo previše. Zatim sam obložila kalup za tortu tim tijestom i slagala prvo paštu zatiom sam zasula suhom smjesom, zalila jajima, pa opet pašta, suha smjesa, jaje... a između tih filova (nakon zalivanja jajem) sam naribala malo jabuke da bude smočno. Nažalost nisam stigla slikat jer se odma pojelo. 😁
Kako je tebi ispao recept?
13