Evo sam odlučila, nakon rođendana svoga sina, da svoju ideju podijelim sa drugima. Vjerujte mi, izraz lica kikića na rođendanu je bio više nego dovoljan da opravda uloženi trud. Nadam se da će Vam se ideja svidjeti.
Evo sam odlučila, nakon rođendana svoga sina, da svoju ideju podijelim sa drugima. Vjerujte mi, izraz lica kikića na rođendanu je bio više nego dovoljan da opravda uloženi trud. Nadam se da će Vam se ideja svidjeti.
Sastojci
Priprema
Biskvit:
sve sastojke zajedno izmješajte i preostaje Vam jedino staviti u pećnicu
Krema:
Isjeckanu čokoladu otopite na pari i dodajte šećer i kakao
polako ulijevajte vrelo mlijeko i dobro izmješajte
u mlaku smjesu dodajte dobro izrađeni maslac
u hladnu smjesu dodajte izrađeno vrhnje za šlag i na kraju snijeg od bjelanjakagotovu
kremu stavite u hladnjak da se stisne kako Vam se ne bi cijedila preko biskvita
Marcipan:
bademe sameljite barem 3 puta (ne bih Vam preporučila da ih meljete u električnom mikseru jer će biti premasni;koristite mašinicu za orahe)
dodajte šećer u prahu i još jednom sve izmeljite (sada možete koristiti i mikser)
od kristal šećera i vode ukuhajte šećerni sirup i dodajte ga bademia i šećeru, te zamijesite kao i tijesto
Posluživanje
Marcipan možete napraviti par dana ranije i od njega izraditi željene oblike te osušiti na sobnoj temperaturi.
Za ovu tortu ja sam pripremila 4 smjese za biskvit: 3 sam pekla zasebno u plitkom kvadratnom plehu, a jednu u dubokom okruglom za torte .
Kremu sam napravila uduplo što mi je bilo dovoljno za bogato nafilovat cijelu tortu i premazat ju izvana.
Ako Vam se ne sviđa moj izbor kreme i biskvita, Vi odaberite svoje najdraže-bitno je kako izgleda izvana.
Kako je tebi ispao recept?
4