_*i na kraju sam zadnju riječ izmjenila ž u Ž*_
Sastojci
Priprema
Probudila sam se. Umila se brzo, pomuzla krave, dala jesti kokošima i
zečevima, izgnala koze i krave na pašu.
Probudila sam djecu, napravila im doručak, spakirala ih za školu, odvezla
ih
u školu, pokosila travu.
Otišla sam na posao, posvađala se s nadređenim, izbacila ga van iz
ureda, obračunavala
putne naloge zarađivala novce, zaradila novce.
Došla sam kući, iscijepala metar drva, skuhala ručak, podigla djecu u
školi,
nahranila ih, prijavila porez na dobit, išla u polje obraditi kupus i
krumpir do mraka, stigla na frizuru.
Vratila sam se kući, ugnala krave i koze u štalu, spremila večeru,
obnovila
osiguranje za auto, nahranila djecu, okupala ih, stavila ih u krevet,
oprala
mašinu veša, platila račune putem net bankinga, pregledala poštu, objesila
veš, pojela koru kruha s maslom i medom.
Kad sam se konačno spremila krenuti leć’, pade mi na pamet:
‘’AJME UŽASA! Moj muž! Cijeli dan leži na kauču neizježŽen!!!’
Posluživanje
ovo sam dobila mejlom prije par dana i ono bi nebi ali kad sam vidjela malo razbibrige kod naše drage agathe i malo mi uljepšala večer pa rekoh idem ovo malo stavit i ja
Ma svaka od nas je imala ovakve situacije. Trudim se i ja drage moje gaga i Milice, no od pet-2max uspiju. E imam vam ja jednu iz zivota, a nas dvoje od toga napravili anegdotu,bolje da se tome smijemo,nego da mi se dize kosa na glavi kad se sjetim. Sorry sto to pisem ovdje ,ali je vezano za text,anka❤️
A vako je to bilo: Ja perem sudje,desno od mene je sporet,na kojem povremeno promijesam supu. Iza mene, na trpezarijskom stolu,hrpa cistog vesa,koji slazem dok cekam da mi se zagrije voda u bojleru za sudje. Lijevo od mene su kolica u kojima moj Rijad sa ocima k'o fildzani, a ja kolica guram ne bi li on zaspao. Mislim, mozete li uopste zamisliti tu sliku u glavi😁. A dok ja to sve radim, moj dragi,lezi i gleda TV sa sve daljinskim u ruci. I onda se ja nasmijem i kazem( a inace nemamo zidova izmedju kuhinje i dnevne,pa on odlicno vidi da ja to sve radim)-"Jos da ti zapjevam: Volimo te muzu dragi, gospodaru familije!!! Hhahahahaha,pa nek' mi neko kaze da je ovo nemoguce.😁
Kako je tebi ispao recept?
12