Preskoči na glavni sadržaj

_*i na kraju sam zadnju riječ izmjenila ž u Ž*_

_*i na kraju sam zadnju riječ izmjenila ž u Ž*_

Sastojci

1 žena

Priprema

1.

Probudila sam se. Umila se brzo, pomuzla krave, dala jesti kokošima i
zečevima, izgnala koze i krave na pašu.

2.

Probudila sam djecu, napravila im doručak, spakirala ih za školu, odvezla
ih
u školu, pokosila travu.

3.

Otišla sam na posao, posvađala se s nadređenim, izbacila ga van iz
ureda, obračunavala
putne naloge zarađivala novce, zaradila novce.

4.

Došla sam kući, iscijepala metar drva, skuhala ručak, podigla djecu u
školi,
nahranila ih, prijavila porez na dobit, išla u polje obraditi kupus i
krumpir do mraka, stigla na frizuru.

5.

Vratila sam se kući, ugnala krave i koze u štalu, spremila večeru,
obnovila
osiguranje za auto, nahranila djecu, okupala ih, stavila ih u krevet,
oprala
mašinu veša, platila račune putem net bankinga, pregledala poštu, objesila
veš, pojela koru kruha s maslom i medom.

6.

Kad sam se konačno spremila krenuti leć’, pade mi na pamet:

7.

‘’AJME UŽASA! Moj muž! Cijeli dan leži na kauču neizježŽen!!!’

Posluživanje

ovo sam dobila mejlom prije par dana i ono bi nebi ali kad sam vidjela malo razbibrige kod naše drage agathe i malo mi uljepšala večer pa rekoh idem ovo malo stavit i ja

12

Ma svaka od nas je imala ovakve situacije. Trudim se i ja drage moje gaga i Milice, no od pet-2max uspiju. E imam vam ja jednu iz zivota, a nas dvoje od toga napravili anegdotu,bolje da se tome smijemo,nego da mi se dize kosa na glavi kad se sjetim. Sorry sto to pisem ovdje ,ali je vezano za text,anka❤️

A vako je to bilo: Ja perem sudje,desno od mene je sporet,na kojem povremeno promijesam supu. Iza mene, na trpezarijskom stolu,hrpa cistog vesa,koji slazem dok cekam da mi se zagrije voda u bojleru za sudje. Lijevo od mene su kolica u kojima moj Rijad sa ocima k'o fildzani, a ja kolica guram ne bi li on zaspao. Mislim, mozete li uopste zamisliti tu sliku u glavi😁. A dok ja to sve radim, moj dragi,lezi i gleda TV sa sve daljinskim u ruci. I onda se ja nasmijem i kazem( a inace nemamo zidova izmedju kuhinje i dnevne,pa on odlicno vidi da ja to sve radim)-"Jos da ti zapjevam: Volimo te muzu dragi, gospodaru familije!!!   Hhahahahaha,pa nek' mi neko kaze da je ovo nemoguce.😁

lol::..ovo sam i ja dobila…..jež spava zimski san::lol::lol::DDDD

baš je dobro!

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)