Ovime sam ja odusevila svekrvu, pa probajte :)
Sastojci
Priprema
Stavite kuhati zasoljenu vodu za tjesteninu.
Umak : poprziti luk na ulju uz dodavanje vode da se stvori karamelica.
Dodati vrhnje za kuhanje i pustiti malo da se zagrije.
Juhu od gljiva pomjesati sa vodom i uliti u vrhnje, mjesati.
Kada se sve dovoljno zagrijalo, dodati naribanu goudu i mjesati da se otopi.
Dodati sirni namaz i zdenka sir. Ako je tjestenina u medjuvremenu gotova, dok je jos vruca, pomjesati sa njom maslac da se otopi.
U umak dodati vrhnje i zacine, i na sam kraj persin.
Pomjesati sa tjesteninom.
Posluživanje
Posluziti toplo, da se umak ne zakori i napravi povrsinski sloj uz eventualno parmezan.
evo pravili smo uz integralnu rižu i uz pljeskavice, muž je pao na guzicu… a ja mislim da sam mogla ipak malo više začina stavit…
mmmm fino mi djeluje, ja ću danas praviti uz integralnu rižu :-) ako si oduševila sveki, valjda ću i ja mužića :-) stalno tražim nove recepte, za mene je već to oduševljavajuće
Kako je tebi ispao recept?
11