Sastojci
Priprema
1.
zamesiti testo ostaviti da naraste ,premesiti ,napraviti dva pravougaonika ,staviti fil na jednom kraju odnosno na početku kore i umotati kao rolat tako i drugu koru.
Mogu rec da je ovo super, evo jucer isprobala danas cu opet radit, fino je i ovo mi je dosad jedino pecivo da mi je bilo bas mekano i drugi dan tj.danas, a isprobala sam ih vec ohoho. Obicno su super samo dok su topli, cim se ohladi vise to nije to. Ne znam u cemu je caka al u svakom slucaju preporucam, i prilicno je neutralno ( ja sam doduse stavila manje sira) pa mislim da definitivno pase bilo kakav nadjev. Pozdrav :)
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
9