Mnogo brza za napraviti,jer smo radili sa praskom za pecivo,a inace prave se sa svjezom germom.Pita mene cerkica: "Kako si ih napravila,ti neznas kako su dobri!"
Mnogo brza za napraviti,jer smo radili sa praskom za pecivo,a inace prave se sa svjezom germom.Pita mene cerkica: "Kako si ih napravila,ti neznas kako su dobri!"
Sastojci
Priprema
Mljeko zagrijati, da je mlako, istopiti buter u tome, pa dodavati prvo secer, so pa brasno pomjesano sa praskom za pecivo.sve rukom izraditi u glatko tijesto.
Podjeliti na 2 djela, u jedan dio umjesati cokoladu isjeckanu na sitnije, drugi dio ostaviti kako jeste,(po zelji moze se dodati malo sira).
Obadvije polovine odjeliti na 12 djelova, rukama oblikovati loptice, malo priteci odozgo i staviti ih na pleh oblozen papirom za pecenje.
Premazati svaki zumancetom, one bez cokolade posuti susamom.
Rerna da se zagrije na 200°C pa ih peci 10-20 minuta.
Posluživanje
Mogu se raditi sa svjezom germom po zelji,sve isti postupak,samo sto se mora cekati da se udupla,i odmah se mogu peci!
Kako je tebi ispao recept?
15