Moja omiljena pogaca ..!!
Sastojci
za
Priprema
1.
U prosejanom brasnu dodati kasicicu soli,kasicicu sode bikarbone i kvasac,umesiti glatko testo da ne bude ni meko ni tvrdo,prebaciti u nauljenu tepsiju i pustiti da odstoji pola sata..Peci oko 30 min na temperaturi od 250c 10 min a onda smanjiti na 200c
dok ne dobije lijepu boju..!!
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
7