Preskoči na glavni sadržaj

Roscici od vanilije

30 minuta
35

Znam da recepata ima puno ali ovaj sam dobila iz jedne austrijske slasticarnice i zelim ga podijeliti s vama.Za bozicne blagdane se nadu uvijek na mom stolu,a mozda i na vasem!?

Znam da recepata ima puno ali ovaj sam dobila iz jedne austrijske slasticarnice i zelim ga podijeliti s vama.Za bozicne blagdane se nadu uvijek na mom stolu,a mozda i na vasem!?

Sastojci

namirnice
40dag brasna
11dag sitnog secera
malo ruma
staub secer

Priprema

1.

Sve sastojke umijesite u glatko tijesto i stavite na pola sata u hladnjak.

2.

Od tijesa pravite roscice i slazete na pleh u koji ste stavili papir za pecenje.Pecite na 150st, dok ne pocnu rumeniti.Kad se malo prohlade uvaljajte ih u staub secer u koji ste umijesali jedan vanil secer.

3.

Ohladene spremite u kutiju.

Posluživanje

Roscici su najbolji kad odstoje 2-3 dana.

12

❤️ ❤️

Zdeeeeenkić.....super su mi uspjeli ❤️❤️❤️ Fala na recepteku 😉❤️

kikaika-drago mi je!

Ovako je ispalo drugima