1.maja ovde ljudi dobiju napad i pokupuju sav hleb…tako su nastali ovi brzi "prvomajski" hlepčići…vikendom više neću u pekaru :)
1.maja ovde ljudi dobiju napad i pokupuju sav hleb…tako su nastali ovi brzi "prvomajski" hlepčići…vikendom više neću u pekaru :)
Sastojci
Priprema
Rastvorite kvasac u mleku sa kašičicom šećera, soli i brašna. Kad naraste, umešajte 1.jaje i jedno žumance, 30 gr butera, ulje, toplu vodu, malo bibera, pa zamesite brašnom da bude meko, glatko testo.Ostavite prekriveno krpom na toplom mestu, da naraste.
Premesite testo i formirajte hlepčiće (4 komada),stavite ih u obložen pleh i ostavite pola časa da se “odmore”. Potom svaki premažite malo razmućenim belancetom, pospite susamom i stavite po komadić od preostalih 20gr butera.
Pecite u predhodno zagrejanoj rerni na 200 C oko 20-25 minuta. Prekrijte platnenom krpom da se hladi.
Posluživanje
Da bi hleb bio vazdušastiji i mekši,tokom pečenja stavite u rernu metalnu posudu sa vodom.
Kako je tebi ispao recept?
22