Preskoči na glavni sadržaj

Piroške od palačinki

46

Sinoc su me svi spopali da spremim ove piroskice,ali nisam imala vremena postirat recept..Pa evo i da njih krunisem :-)

Sinoc su me svi spopali da spremim ove piroskice,ali nisam imala vremena postirat recept..Pa evo i da njih krunisem :-)

Sastojci

Za palacinke
1/4l mleka
1 kasicica soli i secera
brasno po potrebi
fil
parizer
kackavalj
kecap
plus

Priprema

1.

Smesu za palacinke ubutati mikserom,da nema grudvica.Prziti placinke na zagrejanoj tavi,pritom da palacinke budu tanje.

2.

Zatim na sredini svake palacinke staviti fil(ja sam koristila parizer,kackavalj i kecap)mozete dodati sve po vasoj zelji.Onda palacinku lepo urolati(malo cvrsce).Zatvoriti cackalicom krajeve.

3.

Urolane palacinke valjati u jaja pa u prezli.Prziti na zagrejanom ulju.

4.

Piroske su bas ,bas ukusne i nadam se da ce vam se svidet

2

Hvala puno ❤️

Odlican recept🙂❤️

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)