Sinoc su me svi spopali da spremim ove piroskice,ali nisam imala vremena postirat recept..Pa evo i da njih krunisem :-)
Sinoc su me svi spopali da spremim ove piroskice,ali nisam imala vremena postirat recept..Pa evo i da njih krunisem :-)
Sastojci
Priprema
1.
Smesu za palacinke ubutati mikserom,da nema grudvica.Prziti placinke na zagrejanoj tavi,pritom da palacinke budu tanje.
2.
Zatim na sredini svake palacinke staviti fil(ja sam koristila parizer,kackavalj i kecap)mozete dodati sve po vasoj zelji.Onda palacinku lepo urolati(malo cvrsce).Zatvoriti cackalicom krajeve.
3.
Urolane palacinke valjati u jaja pa u prezli.Prziti na zagrejanom ulju.
4.
Piroske su bas ,bas ukusne i nadam se da ce vam se svidet
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
2