Nazalost nemam sliku,bila sam toliko gladna da sam jedva cekala da jedem.. nadam se ipak da to nece umanjiti ovo jelo,jer je zaista dobro :)
Nazalost nemam sliku,bila sam toliko gladna da sam jedva cekala da jedem.. nadam se ipak da to nece umanjiti ovo jelo,jer je zaista dobro :)
Sastojci
Priprema
Pilece meso ispohovat s brasnom i jajetom stoji u receptu, ja sam samo sa jajima i mrvicama(prezle),vama ostavljam da radite ili po receptu ili kako hocete :)
Sampinjone oprati i izrezat na listice.
Luk ocistiti i isjecakati pa preprziti dok ne pozuti na ulju, dodati isjeckane sampinjone i dinstati uz dodavanje zacina (so, biber, vegeta).
Pohano meso redati na dno vatrostalne zdjele i preliti s dinstanim sampinjonima.
Sve zajedno u rernu i peci na 200 C, 20tak min.
Izvaditi iz rerne i preliti sa povlakom i zapeci jos 10tak min.
Prijatno!
Kako je tebi ispao recept?
6