Sastojci
Priprema
1.
Pile operimo i osusimo. Premazemo cesnjakom i paprikom, onda posolimo i pobiberimo. Stavimo u tepsiju sa uljem i u pecemo u rerni na 200 stepeni dok se ne ispeci.
2.
Izrezimo nase pile u tepsiji i dodajemo kiselo gusto mleko, jos malo ga posolimo i pospemo bosiljkom i origanom. I jos 10 minuta drzimo u rerni.
3.
Vadimo iz rerne. Serviram sa krompir pire.
Veramu, mislila sam na prostokvasu ( ovde ima i smetana – kao vasa kisela pavlaka, a ima i ovu prostokvasu – samo kiselo mleko ali gusto i masnoca u njemu kao u mleku). Mozda i kod vas ima to ili nesto slicno. Pa mozete slobodno koristiti kiselu pavlaku – nista nece biti lose. :))))
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
8