Opet nesto od tatinih recepta.Vracam se u djetinstvu pisuci ove recepte.Takodge mi je osobno zadovoljstvo podjelti s Vama ,nesto sto je meni jako,jako drago, tatini recepti
Opet nesto od tatinih recepta.Vracam se u djetinstvu pisuci ove recepte.Takodge mi je osobno zadovoljstvo podjelti s Vama ,nesto sto je meni jako,jako drago, tatini recepti
Sastojci
Priprema
Meso treba da stoji na ledu bar 3 dana.Zatim ga iseci na male komade.
U serpu staviti varjacu masti, pa kad se zagrije mast, dodati isecen crni luk.
Kad luk pozuti, dodati alevu papriku i malo bibera.
Odmah izruciti meso u luk, izmesati i poklopiti serpu.Ostavite meso da se przi.
Naliti vodom meso ,koliko meso da ogrezne i pirjaniti dok meso ne bude sasvim mekano
ako bi sok ranije uvreo, a meso jos nije omeklo, moze se dolivati vrelom vodom, dok meso ne omekne.
U gotov paprikas dodati 3 kasike mladog kajmaka, izmesati i sluziti
Dobar tek
Posluživanje
Kolicinu mesa nisam stavila jer ga i kod mene nema u teku,predpostavljam i koliko se secam to je oko kila mesa
odicno je svi u kuci obozavamo srnetinu .Ja drugacije pravim i uhvatila se tog recepta ko pijan plota .Valjda se bojim pokvariti a srnetina je kod nas skupa.Hvala za recepat
curke vidim ja da ste vi sve u pripremama za ajvarijadu, dva sata kopam po vašim stranicama, nebil našla nekog živog, a ono nigdje nikoga! A ti prijo tamo sve vrijedno bilježi svojim fotićem, da si i mi koji tamo ne budemo, možemo dočarati ugođaj! Odoh peglati! I još jednom mi izljubi tu svoju malu slatkicu!
Kako je tebi ispao recept?
16