Svim silama se mi ovdje trudimo da pokazemo nasa kuharska umijeca, pa jos ako uz njih pride ide i kakva zgodna slicica, a mi sijamo od zadovoljstva. Mislila sam da ovo svoje "umijece" stavim pod ANTIRECEPTI, hahahha, ali posto su se pojeli, dijelim s vama ovaj moj kuharski neuspjeh
Svim silama se mi ovdje trudimo da pokazemo nasa kuharska umijeca, pa jos ako uz njih pride ide i kakva zgodna slicica, a mi sijamo od zadovoljstva. Mislila sam da ovo svoje "umijece" stavim pod ANTIRECEPTI, hahahha, ali posto su se pojeli, dijelim s vama ovaj moj kuharski neuspjeh
Sastojci
Priprema
Nekad se covjek precjeni, npr, k'o ja za svoj rođendan, pa umisli da moze sto stvari odjednom. Tako ja posla pravit' tri jela i u sva tri ide prasak za pecivo. Pa tako u toj frci u ove muffine zaboravim pomenuti stavit'(da prostite). I pecem ja, pecem, a nista se ne dize. Pa ,brat-bratu, pekli su se jedno sat vremena, umjesto propisanih 20min. Nisu bili posluzeni, ali meni krivo, jer ,zaista, ne volim da bacam hranu. Mislim, u ratu smo jeli keks iz '69-te, pa sam naucila da cijenim hranu. Te tako moji nedignuti muffincici prenocise u rerni. Ali dodjose sutradan novi gosti, a ja nespremna(a oni predhodni sve "ižjeli"),pa ja lijepo odrezem poklopce,izvadim muffine iz kalupa, nabacim im njihove sesire i posluzim. E ne da su bili fini, nego su extra isli uz onaj moj marinirani feta sir. Ali, za svaki slucaj, vi ne pokusavajte ovo kod kuce!!!! :))
Kako je tebi ispao recept?
6