Ovo je recept koji sam sama izmislila i od prvog puta kako sam ga pripremila,gotovo jednom tjedno obavezno pripremam opet
Ovo je recept koji sam sama izmislila i od prvog puta kako sam ga pripremila,gotovo jednom tjedno obavezno pripremam opet
Sastojci
Priprema
prvo pripremite smjesu od 1 dcl ulja, vegete, papra i češnjaka i time natopite meso i ostavite da stoji.
luk narežete u posudu sa poklopcem i dolijete ulja i vode i zatim poslažete meso unutra.
na laganoj vatri ostavite da se to kuha oko 2 sata uz dolijevanje vode po potrebi, dok se luk ne raspadne u glatku smjesu.
dodate malo dodatka za čobanac koji ste predhodno razmutili u malo vode i ostavite par minuta da se kuha.
uz gotovo meso poslužite krumpir-pire ili njoke.
Posluživanje
ovo je malo začinjenije jelo pa nije preporučljivo za one koji imaju problema sa žgaravicom
Kako je tebi ispao recept?
2