...Mama pravi mi bolonjez.... :( Nije mi se dalo praviti jedan te isti umak za tjesteninu, tako je nastalo slično, ali s novim sastojcima :)
...Mama pravi mi bolonjez.... :( Nije mi se dalo praviti jedan te isti umak za tjesteninu, tako je nastalo slično, ali s novim sastojcima :)
Sastojci
Priprema
Na masnoći (ja sam koristila pileću), izdinstati sitno sjeckanu glavicu luka, dodati joj 1 žlicu soli i 1 žlicu šećera.
Dinstati dok luk ne omekša.
Dodati mljeveno meso, 1 žlicu vegete, 1 žlicu papra, malo kurkume i malo đumbira u prahu (po želji i ne mora).
Meso dinstati 5 minuta uz mješanje i nakon toga uliti 1 dcl bijelog vina (graševine) i dinstati još 10-tak minuta.
Sušenu rajčicu prokuhati u malo vode, ocjediti ju i staviti u sjekač, preliti sa 1 dcl vode i izmiksati na sitno. Dodati u meso.
Sve dinstati i podlijevati sa vrlo malo vode tek toliko da ne zagori dok voda ne ispari.
Dodati 1 žlicu mljevene crvene paprike i toliko vode da prekrije meso. Kada voda na pola ispari dodati 2 jušne žlice kukuruzne krupice, još malo soli i 2 dcl vode. Kuhati još malo da se zgusne, ali uz stalno mješanje da ne zagori.
Skuhati tjesteninu i poslužiti uz meso.
Kao prilog preporučam moju salatu "zdravlje na tanjuru"
Posluživanje
Dobar tek :)
Kako je tebi ispao recept?
2