Dobile su ime po mom sinu, koji je naprosto lud za njima, a vrlo su jednostavne za pripremu- bez pečenja! Uvijek su kao slastica poslužene za Božić.
Dobile su ime po mom sinu, koji je naprosto lud za njima, a vrlo su jednostavne za pripremu- bez pečenja! Uvijek su kao slastica poslužene za Božić.
Sastojci
Priprema
1.
Cijela jaja, šečer i vanil šečer mješati dok ne postane pjenasto
2.
Tome dodati sve ostale sastojke
3.
Ravnu podlogu za kolače namazati margarinom u tankom sloju
4.
Smjesu oblikovati u pravokutni oblik / koliko velik odlučite sami /
5.
Staviti u hladnjak da se dobro ohladi
6.
Preliti čokoladnom glazurom i opet spremiti u hladnjak
Posluživanje
Kolač je dobro rezati tankim nožem u obliku kocki ili tankih prutiča.
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
4