Preskoči na glavni sadržaj

Ledeno-ljetni- užitak...)))

60 minuta
110

Jako fino osvijezavajuci,samo dobro "rashladen":))))

Jako fino osvijezavajuci,samo dobro "rashladen":))))

Sastojci

za
Za Bijeli biskvit;
6 vl. zlica secera
6 vl. zlica glatkog brasna
na vrh noza praska za pecivo
Za Mlijecni preljev;
200ml. nlijeka
Za Kremu;
6 vl.zlica secera
2 pudinga okusa vanile
700ml. mlijeka
100ml. slatkog vrhnja za slag (umucenog)
Za Ukrasavanje;
400ml. slatkog vrhnja za slag
1-2 ucvrscivaca za slag(kremfixa)

Priprema

1.

Priprema;Ispecite biskvit i hladnog ga prelijte sa prokuhanim mlijekom.

2.

Krema;Skuhajte kremu,pa u ohladeno dodajte,umuceno slatko vthnje za slag.Premazite bijeli biskvit sa kremom,ukrasite tucenim slatkun vrhnjem,sa dodatkom ucvrscivaca za slag(kremfixom).

Posluživanje

Dobro ohladite,najbolje preko noci,ukrasite po zelji.

13

HVALA CURE..

Lipo, kremasto!!

volim ovakve kolače, mmmmm.....

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)