Preskoči na glavni sadržaj

Kukuruza iliti Projara

19

Svi je spremamo na razlicite ili slicne nacine.Evo kako je ja spremam….

Svi je spremamo na razlicite ili slicne nacine.Evo kako je ja spremam….

Sastojci

Kruh,peciva
2 kom jaja
2 dl mljeko
2 dl ulje
100 gr obicno brasno
2 kasikice pecivo
3 nepune solje od 2,5 dl kukuruzno brasno
300 gr sir
1 kasikica soli

Priprema

1.

Izmutimo jaja, dodamo mljeko, ulje, kiselo mljeko ( ako nemate moze se upotrebite onaj gusti jogurt).Sve dobro izmutio da se ljepo sojedine

2.

Dodamo obicno brasno poesano sa praskom z a pecivo i soli, i to dobro promesamo

3.

Na kraju dodamo kukuruzno brasno ,ljeo promesamo da nema grudvice ( ja radim mikserom na najmanjoj brzini).

4.

Kad se i kukuruzno brasno dobro sojedinilo dodamo izmrvljeni bjeli sir i lagano, rucno samo promsamo

5.

Izrucimo u tepsiju br28 i pecemo u zagrejanoj pecnici na 180 ` C , da bi pri kraju pecenja smanjili na 150 `C da se lagano dopece

6.

Dobar tek

16

Hvala na objasnjenju draga moja, pozdrav

Draga Vefa, da ne dodje do zabune: kada pravim sa kombinacijom kukuruznog griza i brasna mekog (bilo kukuruzno ili psenicno) koristim jogurt. Kada pravim u kombinaciji samekim psenicnim brasnom i krupno mljevenim brasnom ok bjelog kukuruza ( za proje i sl) koristim pola jogurt, pola kiselu vodu ili samo kiselu ako nemam jogurt…Pozdrav.

hvala cure, probacu nekad i ja sa kiselom vodom

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)