još jedan recept moje prijateljice Branke… ovih kolačića bi mogla kilu pojist! :D
još jedan recept moje prijateljice Branke… ovih kolačića bi mogla kilu pojist! :D
Sastojci
Priprema
1.
istući čvrst snijeg od bjeljanjaka
2.
pomalo umješati sve ostalo, :D
3.
u štamp (tepsiju, rernu) staviti peki papir (papir za pečenje)
4.
oblikovati kuglice veličine oraha, uvaljati ih u cukar i peći na 180 stupnjeva oko 10ak minuta
5.
jist, jist, jist! :D
Posluživanje
- kuglice valjam u smeđi šećer, boljeg je okusa
-hm… nisam probala delat bez cukra, al vrijedi probat! :)
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
6