Brz desertić... a ukusan i lagan… od onog što sam imala kod kuće..
Brz desertić... a ukusan i lagan… od onog što sam imala kod kuće..
Sastojci
za
Priprema
1.
Zagrijte 200 ml vrhnja za šlag i prije no što zavrije maknite s štednjaka i dodajte izlomljenu čokoladu te mješajte dok se ne otopi. Ostavite da se ohladi.
2.
Kiwi ogulite i narežite na kockice.
3.
Izmiksajte preostalih 200 ml vrhnja za šlag i dodajte sir i ohlađenu čokoladu.Smiksajte još malo te slažite u čaše. Malo kreme pa kiwi pa opet krema
4.
Ukrasite s šlagom kojem ste dodali malo sirupa od kiwi-a ili prehrambene boje..
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
6