Preskoči na glavni sadržaj

Kiwi u čaši..

30 minuta
21

Brz desertić... a ukusan i lagan… od onog što sam imala kod kuće..

Brz desertić... a ukusan i lagan… od onog što sam imala kod kuće..

Sastojci

za
2 kiwi-a
150 g krem sira

Priprema

1.

Zagrijte 200 ml vrhnja za šlag i prije no što zavrije maknite s štednjaka i dodajte izlomljenu čokoladu te mješajte dok se ne otopi. Ostavite da se ohladi.

2.

Kiwi ogulite i narežite na kockice.

3.

Izmiksajte preostalih 200 ml vrhnja za šlag i dodajte sir i ohlađenu čokoladu.Smiksajte još malo te slažite u čaše. Malo kreme pa kiwi pa opet krema

4.

Ukrasite s šlagom kojem ste dodali malo sirupa od kiwi-a ili prehrambene boje..

6

Hvala vam puno… na brzinu sam kombinirala, a ispalo je odlično..

krasna slika i ljeprecpt brzi lagani osvježavajući…

Odlicna poslastica, mnogo mi se svidja.Ovo ce se sigurna sam djecici puno svidjeti, sve sastojke puno volimo.Od mene velika 10tka, za odlican desert :)

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)