Recept je iz najnovijeg broja SALE&PEPE a malo se razlikuje od recepata koje sam ovde našla.Još sam i ja dodala kajsije uz trešnje,grešna mi duša.Srećom nije dugo trajao,pojeli su ga za 5 minuta,tako da je i slika samo jednog parčeta koja sam uspela da sačuvam.
Recept je iz najnovijeg broja SALE&PEPE a malo se razlikuje od recepata koje sam ovde našla.Još sam i ja dodala kajsije uz trešnje,grešna mi duša.Srećom nije dugo trajao,pojeli su ga za 5 minuta,tako da je i slika samo jednog parčeta koja sam uspela da sačuvam.
Sastojci
Priprema
Kajsije iseći na komadiće i pomešati sa trešnjama.
Uključiti rernu na 180 C (sa ventilatorom).
Premazati kalup za tart puterom i poslagati voće.
Ostatak putera otopiti
Pomešati lešnike,brašno,šećer i prstohvat soli.Dodati celo jaje i dobro izmešati da se poveže smesa.Dodati
preostala žumanca a od belanaca umutiti čvrst sneg.
U smesu dodati otopljen puter i mleko.
Postepeno dodavati sneg od belanaca da se smesa izjednači i preliti je preko voća.
Peći 20 min na 180 C a onda smanjiti na 150 c i peći još25-30 min.Kolač će se podići,meni je i napuko malo,ništa strašno.
Kda dobije lepu smeđu koricu,izvaditi i posuti mešavinom vanil i prah šećera.
Posluživanje
U originalnom receptu pravi se sa bademima i rumom,ali ovako su lešnici došli do izražaja.
Verovatno može lepo da se posluži sa kuglom vanil sladoleda,možda može i hladan da se jede,ali je nestao za 5 minuta.Srećom da trešanja ima još, pa ću to sledeći put proveriti.
Kako je tebi ispao recept?
2