Ovaj recept imam več 25 godina u stari teki, zašto se zove tako pojma nemam, najverojatnije zaradi tipičnosti sastojaka za orijentalnu kuhinju.
Ovaj recept imam več 25 godina u stari teki, zašto se zove tako pojma nemam, najverojatnije zaradi tipičnosti sastojaka za orijentalnu kuhinju.
Sastojci
Priprema
1.
Prvo pržite orahe, lešnjake i kikiriki, kad su gotove dodate grožđice i rum.
2.
Prve sastojke zagrejte na vatru da se rastopi šečer i margarin .
3.
Onda prvim sastojcima dodajte druge sastojke od brašna , kakaa i vanilinog
4.
šečera. Sve fino izmešajte, dodajte lješnjake i ostale stvari i pecite na 180 C
5.
tako dugo dok se tjesto ne odvoji od stranica tepsije. Ohladite i naseckate
6.
na kockite i poslužite.
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
9