Nazvala sam ga "Hljeb sa bodljama" jer mi lici na malog jeza.
Koristila sam mali hljeb, jer je nama to bilo dovoljno, a vi mozete i veci -zavisno od broja osoba koje posluzujete.
Svidio nam se, nadam se da ce i vama! :)
Nazvala sam ga "Hljeb sa bodljama" jer mi lici na malog jeza.
Koristila sam mali hljeb, jer je nama to bilo dovoljno, a vi mozete i veci -zavisno od broja osoba koje posluzujete.
Svidio nam se, nadam se da ce i vama! :)
Sastojci
za
Priprema
1.
Izrezati hljeb kao na slici. "Na bodlje" :)
2.
Naribani sir (i sjeckanu ljutu papricicu) ubaciti izmedju "bodlji".
3.
Ubaciti u toplu rernu/pecnicu na 10 minuta, dok se sir ne istopi.
Posluživanje
Sluziti toplo.
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
6