Za one koji mogu da ga nadju, moje je cak neprosejano, sa sve onim
ljuspicama od jecma, daje hlebu neku slast :-)
Za one koji mogu da ga nadju, moje je cak neprosejano, sa sve onim
ljuspicama od jecma, daje hlebu neku slast :-)
Sastojci
Priprema
U vanglu staviti oba brasna i so, promesati varjacom, napraviti udubljenje, izmrviti
kvasac, staviti secer, sipati malo vode u to udubljenje i sacekati da zapeni.
Zamesiti testo dodavanjem ostale kolicine vode. Testo je lepljivo zbog jecmenog brasna
i tvrdje je. Ostaviti na toplom 1h da raste.
Premesiti testo i mozete ostaviti jos pola sata da se dize ili odmah staviti u pleh ili
serpu. I tada sacekati da se testo podigne, na toplom, oko pola sata pa staviti da se
pece u zagrejanu rernu na 180 stepeni i peci jedan sat.
Pecen hleb umotati u krpu i sacekati da se lepo ohladi.
Kako je tebi ispao recept?
:(Još nema komentara