Preskoči na glavni sadržaj

Hladna pasta-tuna

51

...odlicna za vruce dane…kao glavno jelo ili predjelo…hladna a moze i topla..

...odlicna za vruce dane…kao glavno jelo ili predjelo…hladna a moze i topla..

Sastojci

potrebno
300-500g paste ( vrsta po zelji)
1 konzerva tune
3-4 sake kukuruza
1 zlica majoneze
1 mala žlica vegete,sol
malo ljubicastog luka
50 g sira edamca ili slicni
1 mala svjeza paprika

Priprema

1.

Pastu skuhati, dobro procijediti i pustiti da se ohladi, umijesati tunu (ocijedjenu od ulja), dodati ustnjeni luk i papriku, kukuruz, vrhnje, jogurt, majonezu, sireve narezane na kockice, zacine, ocat. Po zelji satvaiti i 1-2 kuhana jaja…ovaj put nisam…

2.

Staviti u frizider oko1 sat i posluziti preliveno omiljenim dresingom…moze se posluziti i kao topla…isto je jako fina. Po zelji doadti ili oduzati nesto od sastojaka….

22

onda…sto cekate DARLING?????? hvala cure drage..

Odlična kombinacija, cool pasta!

Hahahaha…mema, ja sam uvijek za akciju, a kad je fina klopa u pitanju…........... juhuuuuuuuuuuuuuu…tu sam!!! Pussa tebi Mema draga i našoj Sandrici!!!

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)