Ovo je moj poklon zeni koju necu da hvalim jer to ne volim, zna ona sve, a,
sto je bitnije, znate i vi :-) Posto ne mogu da je zagrlim i izljubim za njen
rodjendan, smislila sam nacin kako da je obradujem, necim sto znam da
mnogo voli :-) Ako se vama bar malcice svide ove strudle koliko se ona meni
dopala jednog divnog niskog dana, bicu presrecna :-) U njeno zdravlje, ja
castim, sa njenim Moravkama :-) Zivela ti nama, Eleno, kerko :-)
Ovo je moj poklon zeni koju necu da hvalim jer to ne volim, zna ona sve, a,
sto je bitnije, znate i vi :-) Posto ne mogu da je zagrlim i izljubim za njen
rodjendan, smislila sam nacin kako da je obradujem, necim sto znam da
mnogo voli :-) Ako se vama bar malcice svide ove strudle koliko se ona meni
dopala jednog divnog niskog dana, bicu presrecna :-) U njeno zdravlje, ja
castim, sa njenim Moravkama :-) Zivela ti nama, Eleno, kerko :-)
Sastojci
Priprema
U toplom mleku sa jednom kasicicom secera i brasna rastopiti kvasac.Pomesati brasno,
so i preostale dve kasicice secera. Otopiti maslac i prohladiti malo pa dodati u brasno u
koje smo sipali mleko sa kvascem. Sve sjediniti sa 4 zumanca. Ne mesiti mnogo, prvo
podeliti na otprilike 2 jednaka dela, i u jedan dodati 100 gr secera.Taj deo ce biti za
slatke strudle. Oba dela lepo zamestiti i ostaviti na toplom 1h.
Umutite belanca i podelite na dva dela. U pola umesajte sir i seckano suvo meso. To je
slani fil.
U drugu polovinu belanaca umesati dzem, rendanu cokoladu, suvo grozdje natopljeno u
rum, orahe i to je prvi slatki fil.
Sir izmesamo sa secerom i vanil secerom, i dodamo suvo grozdje koje smo potopili malo
u vrelu vodu i ocedili. Narendamo koru jednog limuna, sve izmesamo i to je drugi slatki
fil.
Posle 1h, sasvim blago premesimo testo i ostavimo jos malo da se dize. Onda ga
podelimo na dva dela. Jedan deo razvaljamo oklagijom u duzini pleha, u obliku
pravougaonika. Oznacimo celo testo dvema linijama na tri jednaka dela. Namazemo
samo sredinu uzduzno filom od sira a bocne strane isecemo ukoso na jednake trake od
po 3cm. Malo zavrnemo pocetak strudle na unutra da ne curi fil i preklapamo
naizmenicno trake preko fila. Tako i zavrsimo, podvijajuci malo kraj strudle na unutra.
Pazljivo je prenesemo u podmazan pleh.
Drugu polovinu testa podelimo na dva dela i svaki razvucemo u duzini pleha i filujemo
slatkim filovima. Zavijamo kao strudle i prenesemo u pleh. Tad ukljucimo rernu na 180
stepeni a strudle pokrijemo i ostavimo da se jos dizu. Premazemo ih umucenim jajetom
i stavimo u zagrejanu rernu da se peku, oko 45 min. Kad ih izvadimo iz pleha, mogu da
se okrenu naopacke, da se ne odvoji gornja kora.
Posluživanje
Dobila sam tri strudle, jednu slanu i dve slatke. Vi kombinujte po ukusu, slatke i slane,
samo slane, samo slatke, pazite samo ako pravite i jedne i druge, da dodate secer u testo
za slatke strudle, kad ga podelite. Ili, umesto jedne ove slane na ovaj nacin motane,
mozete podeliti testo isto na dva dela i umotati kao i slatke, klasicno, samo tad duplirajte
sastojke za fil. Tada imete 4 strudle, dve slatke i dve slane, ili kako vi vec hocete :)
Radujem se izuzetno što unosiš ponovo svoje recepte. Sigurna sam da je to Sizifov posao, ali smatram da si time pokazala koliko si zaista jaka i velika. Svaka ti čast!!!!
Nego nesto nam stade ovaj "izbacivac" 👋Micinih recepata😌 .....ako........ da malo odmori .........Ziveo ti nama ko god da si .....i ma gde bio 🍻👍
Kako je tebi ispao recept?
5