Sastojci
za
Priprema
1.
Biskvit:
Jaja umutiti sa šećerom.Brašno, prašak za pecivo i kakao pomiješati, dodati umućenim jajima. i sve lagano zamiješati.Dodati i vodu i sjediniti masu.Izliti u veći pleh postavljen papirom za pečenje.Peći na 180°C, 20 min.
2.
Glazura:
Čokoladu, šećer, mlijeko i margarin kuhati sve dok se sastojci ne sjedine. Kremu ohladiti.
3.
Kad je biskvit pečen, najprije ga ohladiti, pa prerezati na pola, premazati marmeladom od višanja i preliti glazurom.
4.
To je to ;)
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
3