Preskoči na glavni sadržaj

Čoko-kisela višnja

30 minuta
3

Moj prvi recept :D

Moj prvi recept :D

Sastojci

za
Biskvit
6 žlica šećera
6 žlica brašna
4 žlice kakaa
6 žlica vruće vode
Nadjev
marmelada od višanja
Glazura

Priprema

1.

Biskvit:
Jaja umutiti sa šećerom.Brašno, prašak za pecivo i kakao pomiješati, dodati umućenim jajima. i sve lagano zamiješati.Dodati i vodu i sjediniti masu.Izliti u veći pleh postavljen papirom za pečenje.Peći na 180°C, 20 min.

2.

Glazura:
Čokoladu, šećer, mlijeko i margarin kuhati sve dok se sastojci ne sjedine. Kremu ohladiti.

3.

Kad je biskvit pečen, najprije ga ohladiti, pa prerezati na pola, premazati marmeladom od višanja i preliti glazurom.

4.

To je to ;)

3

Hvala puno :D

Dobrodošla. i petica za dobar recept.

čestitke na prvom receptiću, zvuči zanimljivo… :) dobrodošla!

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)