..recept ove torte dobila sam na Ižu od iste male Beograđanke kao i Čokladnu tortu I .. vidila sam nešto slično na Cooli ..dali je ista ne znam jer mi se ne traži ...znam samo da je bila sočna i sva nekako puna...čokolade ...nemam njenu cijelu sliku jer smo je brzo pojeli.. ovo je samo zadnji komadić pronađen na jednom pijatiću....
..recept ove torte dobila sam na Ižu od iste male Beograđanke kao i Čokladnu tortu I .. vidila sam nešto slično na Cooli ..dali je ista ne znam jer mi se ne traži ...znam samo da je bila sočna i sva nekako puna...čokolade ...nemam njenu cijelu sliku jer smo je brzo pojeli.. ovo je samo zadnji komadić pronađen na jednom pijatiću....
Sastojci
Priprema
Nemam sliku cijele torte već se vidi samo dio. Radi se o ovoj četvrtastoj u kantunu. Pogledajte sastojke i postupak i zaslužiti će vašu pažnju.Tako je brzo nestala da je jedini trag jedan nepojeden komadić na jednom pijatiću.
Staviti na vatru vodu čokoladu, kakao i šečer. Šečer se mora sav otopiti. Staviti sa strane i u malo ohlađeno dodavati jedno po jedno jaje. Paziti da se jaja dobro termički obrade. Kad je gotovo staviti sa strane da se ohladi a za to vrijeme stuči maslac.
Kad su temperature smjese sa čokoladom i maslac izjednačene spojiti te dvije smjese.
Smjesu izliti na standardni pleh obložen pek papirom. Peći 25 min na 180 ovisi o peći . Pazi da ga ne presušiš.
Ispečenu koru podijeli na tri jednake lente. Malo je poškropiti mljekom. Filovati je i odozgo i sa strane.
Kako je tebi ispao recept?
:(Još nema komentara