Eh evo nesto i iz Americke kuhinje
Sastojci
Priprema
1.
Zamrznuto povrce stavit u posudu.
Piletinu kuhanu ili pecenu isjec na kockice i dodat povrcu.
Dodat i krem supu pa ve to izmjesat.
Istrest u nauljenu vatrostalnu posudu(ne veliku)
Zamjesit tijesto od gore navedeni sastojaka.
Razvit i prekrit sastojke u posudi.
Izbockat viljuskom i stavit da se pece na 400 F oko 20-25 minuta.
Servirat toplo.
Naj bolje pravit u dvije male zdjelice tako da u njima i servirate,imate corbu ili
supu i uz nju odma kruh-pitu :),jest neobicno ali super je probajte :)
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
6