Recept sam dobila od sestre koja ga često sprema.
Sastojci
Priprema
1.
Voće posuti sa malo šećera da pusti sok. Piškote
namočiti u sok od voća i redati ih na dno pleha/
tacne. Izmutiti slatko vrhnje, posebno izmutiti
pavlaku i šećer u prahu, a zatim pomešati šlag i
smesu od pavlake i šećera. Preko piškota premazati
polovinu bele smese, preko poredati voće po želji i
preko voća ostatak bele smese.
Posluživanje
Poslužiti dobro ohlađen kolač.
Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o receptu i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
:(Još nema komentara