Preskoči na glavni sadržaj

VELIKA JABUKA !

Slika je od Kaleba i Ave pred godinu i pol u Zagrebu, kad su se zadnji puta vidjeli !

Evo dragi moji Colinari, dida Pinac ponovo u New Yorku, kod unucice, koja ce za par dana imati tri godine. Jasno da je Kaleb bio tuzan, ali kako da ispunimo zelje  Kaleba i Ave, kad je to skoro pa nemoguce. No kako bilo da bilo baka i dida uzivaju svaki trenutak proveden s njima, a uz svu srecu i veselje, rado se sjecam svih mojih dragih prijatelja, kao i sve ostale clanove nase velike obitelji u Coolinariki.

Svima skupa jedna velika pusa iz "velike jabuke" od dida Pinca ❤️❤️❤️

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.