Slika je od Kaleba i Ave pred godinu i pol u Zagrebu, kad su se zadnji puta vidjeli !
Evo dragi moji Colinari, dida Pinac ponovo u New Yorku, kod unucice, koja ce za par dana imati tri godine. Jasno da je Kaleb bio tuzan, ali kako da ispunimo zelje Kaleba i Ave, kad je to skoro pa nemoguce. No kako bilo da bilo baka i dida uzivaju svaki trenutak proveden s njima, a uz svu srecu i veselje, rado se sjecam svih mojih dragih prijatelja, kao i sve ostale clanove nase velike obitelji u Coolinariki.
Svima skupa jedna velika pusa iz "velike jabuke" od dida Pinca ❤️❤️❤️
:(Još nema komentara