zvuči li vam ovo poznato? da li je moguće usporediti s današnjim ponašanjem?
" Kad očevi puštaju svoju djecu da rade što žele,
kad djeca ne vode računa o onome što im se govori,
kad učitelji strahuju od svojih učenika
i zbog toga im podilaze,
kad mladi ne priznaju nikakav autoritet,
onda je svoj ljepoti mladosti kraj.
TO je početak nasilništva. "
:(Još nema komentara