Ja sam "tumplek" za kompjutere, pa molim da mi se jave stručnjaci u svezi slika. Naime ako ja želim staviti sliku, to je OK i to znam narediti, ali ako želim dati recept sa slikom, zašto onda moram imati posebno sliku i posebno recept sa istom slikom ? Naime kad to naredim i želim obrisati sliku, onda mi ona "zla kanta" veli da će pobrisati i recept i sve u vezi sa slikom. Što da radim, a da nemam za svaki recept sa slikom duplu sliku ? Pomozite prijatelji colinari jadnom starom dida Pincu !
Pa sve sam napisal u uvodnoj rijeći !
:(Još nema komentara