Preskoči na glavni sadržaj

MIMI-ATLANTA - DJEDA MRAZ !

Moram provjeriti, dali se u Atlanti Bozic slavi dva puta godisnje .....

Stvarno moram provjeriti dali se u Atlanti kod Mimi , Bozic slavi dva puta godisnje. Naime lani za Bozic ja sam dobio plocu za pecenje pizze, koja je unjela nevjerojatne promjene u kvakliteti pecene pizze u nasim pecnicama, kao i jos neke sitnice, a sada je stigao paket sa zacinima za Arasica i mene, jos jedna ploca  za pizzu za striceka Arasica, te ova kapa, na kojoj su majstori napisali Atlanta, jer sa tim natpisom ih nije bilo. Sad me sve strah kad dodjem u jesen i kad dodje Bozic, kaj bu  onda Mimi zmislila , a ja bum trebal dogovor s Arasicem i neznam kojim jos clanovima Coolinarike, ako ce Mimi i za njih nakupovati poklona, onda bum trebal novi kofer, jer iznad 23 kile se nesmije nositi, a drugi kofer se placa sad 70 $. No neznam koliko nas bude,pa bumo podjelili trosak i sve bu stimalo. Naime [postarina za jedan klasican paket 50x50x30 tezine 4-5 kila kosta od 50 $ navise, tako da se skoro ne isplati slati postom, jer vrijednost postarine zna cesto i nadmasiti vrijednost onoga sto je unutra. No buduci nasi prijatelji trebaju neke stvari koje su ovdje mnogo jeftinije (lijekovi, roba od Victorije Sekret i druga roba), ljudi zele nesto naruciti da prodju jeftinije, ali ne misle da njih nekoliko naruci robe za pet-sest kila i eto ti ga vraze, plati visak kilograma, koji je skuplji nego da imas drugi kofer. Zato se treba organizirati s prijateljima i dogovoriti, pa svi oni koji nesto naruce da participiraju troskove drugog kofera, pa ako ih je 5 onda je to za svakoga po 14 dolara, sto niti ne utjece na cijenu onoga sto su narucili, jer recimo jedne Calvin Clain traperice se mogu dobiti od 39 -59 $ , a u Zagrebu kostaju oko 1.300 kuna. Ima jos takovih primjera, ali da ne gnjavim, hvala jos jednom nasem "djeda Mrazu" nasoj dragoj Mimi, a mi se bumo nekak snasli nema frke. Pozdrav od vaseg "putnickog reportera" dide Pinca iz New Yorka ! 

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.